הדברה בבית ספר

תוכן עניינים
איילון הדברות - הדברה ירוקה לכל סוגי המזיקים

הדברה ירוקה למזיקים החל מ-199 ₪ בלבד!

למידע נוסף ולייעוץ ללא עלות חייגו: 050-969-3677 או השאירו פרטים בטופס

מחירון הדברה

ריסוס לבית נגד ג'וקים

ריסוס נגד ג’וקים (תיקנים) / נמלים
ריסוס לדירת 2 חדרים: 270 ש"ח
ריסוס לדירת 3 חדרים: 310 – 290 ש"ח
ריסוס לדירת 4 חדרים: 330 – 310 ש"ח
ריסוס לדירת 5 חדרים: 360 – 320 ש"ח
ריסוס בית קרקע: 900 – 350 ש"ח (תלוי בשטח הבית)
תוספת הדברה בג'ל נגד תיקן גרמני – 99 ש"ח (בנוסף לריסוס הרגיל)
בכל הדברה, המחיר סופי יקבע לפי שטח המתחם לפי מ"ר

ריסוס לבית | ריסוס נגד ג'וקים

ריסוס לבניין קומות

ריסוס בניין 3 קומות: 399 ש"ח
ריסוס בניין 4 קומות: 420 ש"ח
ריסוס בניין 5 קומות: 480 – 360 ש"ח
ריסוס בניין 8 קומות: 6400 – 460 ש"ח
בונוס – כל דייר יוכל ליהנות מהנחה של 25% הנחה להדברה בבית האישי שלו.

הדברת מזיקים כגון: עכבישים, רימות, תולעים

דירת 2 חדרים: 320 ש"ח
דירת 3 חדרים: 380 – 290 ש"ח
דירת 4 חדרים: 380 – 320 ש"ח
דירת 5 חדרים: 400 – 340 ש"ח
בית קרקע: 880 – 330 ש"ח
בכל הדברה, המחיר סופי יקבע לפי שטח המתחם לפי מ"ר

ריסוס נגד כבישים | הדברת תולעים

מחיר הדברת עש

הדברה לדירת 2 חדרים: 290 ש”ח
הדברה לדירת 3 חדרים: 340 – 290 ש”ח
הדברה לדירת 4 חדרים: 360 – 320 ש”ח
הדברה לדירת 5 חדרים: 380 – 340 ש”ח
בכל הדברה, המחיר סופי יקבע לפי שטח המתחם לפי מ"ר

הדברת פשפשים ופרעושים

*בבית קרקע תהיה תוספת מחיר לחצר לפי מ"ר
הדברת דירת 2 חדרים: 320–300 ש”ח
הדברת דירת 3 חדרים: 380–320 ש”ח
הדברת דירת 4 חדרים: 440–360 ש”ח
הדברת דירת 5 חדרים: 480–420 ש”ח
בכל הדברה, המחיר סופי יקבע לפי שטח המתחם לפי מ"ר

הדברת פשפש מיטה | הדברת פרעושים

מחיר הדברה נגד קרציות

*בבית קרקע תהיה תוספת מחיר לחצר לפי מ"ר
מחיר הדברה לדירת 2 חדרים: 320 ש”ח
מחיר הדברה לדירת 3 חדרים: 360-400 ש”ח
מחיר הדברה לדירת 4 חדרים: 400-420 ש”ח
מחיר הדברה לדירת 5 חדרים: 420-470 ש”ח
בכל הדברה, המחיר סופי יקבע לפי שטח המתחם לפי מ"ר

מחיר הדברת פשפש המיטה

מחיר הדברה נגד פשפש המיטה: מ-650 ש”ח לחדר נגוע
שימו לב – מחיר בדיקה מקצועית להימצאות פשפש המיטה בבית הלקוח – 300 ש”ח (יקוזז מהמחיר במידה ותחליטו לבצע הדברה)

הדברת פשפש מיטה

ריסוס נגד יתושים

מחיר ריסוס נגד יתושים: 900 – 350 ש”ח
הדברת חיפושיות בחצר הבית: 550 – 350 ש”ח
הדברת זבובים בבית: 750 – 350 ש”ח
הדברת קן צרעות או קן דבורים: 500 – 450 ש”ח

הדברת יתושים | ריסוס נגד יתושים

מחיר הדברת חרקים נוספים

מחיר הדברת עקרבים: 650 – 350 ש”ח
מחיר הדברת נדלים: 650 – 350 ש”ח
מחיר הדברת חדקונית האורז: 320 ש”ח

מחיר הדברת נמלים

הדברת נמלים לדירת 2 חדרים: 280 ש”ח
הדברת נמלים לדירת 3 חדרים: 290 ש”ח
הדברת נמלים לדירת 4 חדרים: 300 ש”ח
הדברת נמלים לדירת 5 חדרים: 320 ש”ח
בכל הדברה, המחיר סופי יקבע לפי שטח המתחם לפי מ"ר

ריסוס נגד נמלים | הדברת נמלים

הדברת נמלת האש

הדברת נמלת האש בדירת 2 חדרים: 300 ש”ח
הדברת נמלת האש בדירת 3 חדרים: 320 ש”ח
הדברת נמלת האש בדירת 4 חדרים: 360 – 340 ש”ח
הדברת נמלת האש בדירת 5 חדרים: 390 – 350 ש”ח
בכל הדברה, המחיר סופי יקבע לפי שטח המתחם לפי מ"ר

מחיר הדברת מכרסמים

מחיר הדברת עכברים: 450 ש”ח
מחיר הדברת חולדות: 450 ש”ח
מחיר להדברת מכרסמים בבית קרקע: 850–450 ש”ח
מחיר הדברת חפרפרת: 650–550 ש”ח
איסוף פגר של מכרסמים: 390–290 ש”ח

הדברת עכברים | הדברת חולדות

הדברת מכרסמים בעסקים

הדברת חולדות או עכברים בעסקים: 750 – 350 ש”ח

מחיר הדברת טרמיטים – 2 שיטות

קדיחה והכנסת חומר הדברה ליסודות בכל הבית: 3,050 – 1,200 ש”ח לבית
טיפול הדברה נקודתי במוקד נגוע: המחיר נע בין 450 – 320 ש”ח למשקוף

הדברת טרמיטים | ריסוס טרמיטים

הדברת תיקן גרמני- ריסוס + בג’ל

מחיר להדברת דירת שני חדרים: 390–350 ש”ח
מחיר הדברת דירת שלשה חדרים: 420–390 ש”ח
מחיר הדברת דירת ארבעה חדרים: 450–420 ש”ח

הדברת תיקן גרמני

תוכן זה נכתב ע"י "איילון הדברות"  – המומחים להדברה ירוקה ובטיחותית למזיקים מכל הסוגים   

איילון הדברות - הדברה ירוקה לכל סוגי המזיקים

פוסט זה בבלוג דן בחשיבות הדברת מזיקים בבתי ספר ומספק אסטרטגיות למניעה וניהול של נגיעות כדי להבטיח סביבת למידה בטוחה ובריאה.

מדוע הדברה חיונית בבתי ספר?

הדברה היא היבט מכריע בשמירה על סביבה בריאה ובטוחה בבתי הספר. מזיקים עלולים לגרום למגוון בעיות, החל מפגיעה ברכוש בית הספר ועד להפצת מחלות וזיהומים. נושאים אלו עלולים לשבש את תהליך הלמידה ולסכן את בריאותם ובטיחותם של התלמידים והצוות.

מזיקים יכולים לחדור לבתי ספר באמצעים שונים כמו סדקים בקירות ורצפות, דלתות וחלונות פתוחים ואפילו בבגדי התלמידים ובתרמילים. כשהם נכנסים, הם יכולים להתרבות במהירות ולהתפשט ברחבי בית הספר, מה שמקשה על השליטה בזיהום.

מזיקים נפוצים המצויים בבתי ספר כוללים מכרסמים, ג'וקים, נמלים, טרמיטים ופשפשים. מזיקים אלו עלולים להוות סיכונים בריאותיים חמורים לתלמידים ולצוות, כגון אסטמה, אלרגיות ובעיות נשימה אחרות. בנוסף, מזיקים מסוימים עלולים לגרום גם לנזק מבני למבנים ולמתקני בית הספר.

אמצעי הדברה אפקטיביים נחוצים למניעת והדברה של נגיעות מזיקים בבתי ספר. זה כולל בדיקות קבועות, תברואה נאותה ושימוש במוצרים ובטכניקות הדברה בטוחות לתלמידים ולצוות.

מניעת מזיקים: טיפים לסביבת בית ספר נטולת מזיקים

ישנם מספר צעדים יזומים שבתי ספר יכולים לנקוט כדי למנוע מזיקים לחדור ולפגוש את המקום. אחד הצעדים החשובים ביותר הוא לשמור על סביבה נקייה ומחוטאת היטב. זה כולל ניקיון קבוע של כיתות, שירותים ואזורים משותפים אחרים, כמו גם פינוי נכון של אשפה ופסולת מזון.

אסטרטגיה יעילה נוספת היא איטום כל סדקים או פתחים בקירות, רצפות ותקרות, שיכולים לשמש נקודות כניסה למזיקים. בנוסף, בתי ספר צריכים לוודא שכל הדלתות והחלונות מצוידים כהלכה במסכים כדי למנוע מזיקים להיכנס.

בתי ספר צריכים גם לשקול יישום אמצעי הדברה כגון מלכודות פיתיון וחומרי הדברה, אך יש להשתמש בהם רק בצורה בטוחה ואחראית הממזערת את הסיכון לתלמידים ולצוות.

חשוב לחנך את התלמידים והצוות לגבי התפקיד שהם ממלאים בהדברת מזיקים. עידוד התלמידים לשמור על התרמילים והבגדים שלהם נקיים וללא מזיקים יכול לסייע במניעת חדירת נגיעות לבית הספר. כמו כן, על הצוות להיות ערני בדיווח על כל סימן של מזיקים לצוות ההנהלה והתחזוקה של בית הספר.

לבסוף, בדיקות מזיקים קבועות על ידי אנשי מקצוע מורשים יכולות לסייע בזיהוי ולטפל בבעיות מזיקים לפני שהן הופכות לבעיות גדולות. בדיקות אלו יכולות גם לספק תובנה חשובה לגבי אזורים בבית הספר שעלולים להיות בסיכון גבוה יותר להידבקות, ולאפשר לבתי ספר לנקוט באמצעי מניעה לפני התרחשות נגיעות.

מזיקים נפוצים המצויים בבתי ספר וסיכונים בריאותיים שלהם

בתי ספר רגישים לסוגים שונים של מזיקים שעלולים להוות סיכונים בריאותיים לתלמידים ולצוות. אחד המזיקים הנפוצים ביותר שנמצאים בבתי ספר הוא מכרסמים, שעלולים לשאת מחלות ולזהם מזון ומשטחים בלשלשת ובשתן שלהם. ג'וקים הם עוד מזיק שכיח בבתי ספר ויכולים לעורר אסטמה ואלרגיות אצל אנשים מסוימים.

ניתן למצוא נמלים, דבורים וצרעות גם בבתי ספר, והעקיצות שלהן יכולות לגרום לתגובות אלרגיות קשות אצל אנשים מסוימים. פשפש המיטה, שהם חרקים קטנים בצבע חום אדמדם הניזונים מדם אנושי, יכולים גם הם להוות בעיה בבתי ספר, ולגרום לעקיצות מגרדות ואי נוחות.

בנוסף, יתושים יכולים להוות מטרד בבתי ספר, במיוחד בחודשים החמים יותר, ויכולים להעביר מחלות כמו נגיף מערב הנילוס. פרעושים וקרציות יכולים להימצא גם בסביבות בית ספר, שעלולות להעביר מחלות לבני אדם וחיות מחמד.

חשוב שבתי הספר יהיו מודעים לסיכונים הבריאותיים הפוטנציאליים הקשורים למזיקים אלה ולנקוט בצעדים למניעת נגיעות ולשליטה בהן. אמצעי הדברה יעילים, כגון ניקיון ותברואה קבועים, איטום נקודות כניסה ויישום מלכודות פיתיון וחומרי הדברה, יכולים לסייע במניעת התרחשות נגיעות.

במקרה של זיהום, בתי הספר צריכים לנקוט בפעולה מיידית כדי לטפל בבעיה ולמזער את הסיכון לתלמידים ולצוות. זה עשוי לכלול שכירת איש מקצוע מורשה הדברה כדי לחסל את המזיקים בצורה בטוחה ויעילה.

מה בתי ספר יכולים לעשות כדי להתמודד עם נגיעות מזיקים?

בתי ספר יכולים לנקוט במספר צעדים כדי להתמודד עם נגיעות מזיקים ולמנוע מהם מלכתחילה. אחד הצעדים החשובים ביותר הוא שמירה על סביבה נקייה ותברואתית, שיכולה לסייע בחיסול מקורות מזון פוטנציאליים ומקומות רבייה למזיקים. זה כולל ניקוי וחיטוי משטחים באופן קבוע, פינוי אשפה ופסולת מזון באופן מיידי, והבטחה שהמזון מאוחסן כראוי.

אסטרטגיה מרכזית נוספת היא איטום נקודות כניסה ומניעת חדירת מזיקים למבנה. זה עשוי להיות כרוך בתיקון סדקים בקירות וברצפות, התקנת פסי מזג אוויר סביב דלתות וחלונות, וסינון פתחי אוורור ופתחים אחרים.

בתי ספר יכולים גם להשתמש במוצרי הדברה, כגון קוטלי חרקים ומלכודות פיתיון, כדי לחסל מזיקים ולמנוע התפשטות נגיעות. חשוב להשתמש במוצרים אלה בבטחה ובהתאם להוראות התווית, ולהרחיק אותם מהישג ידם של ילדים.

בנוסף, בתי ספר יכולים לחנך את התלמידים והצוות על חשיבות ההדברה וכיצד למנוע נגיעות. זה עשוי לכלול מתן מידע על אחסון וסילוק נאותים של מזון, עידוד תלמידים לדווח על תצפיות על מזיקים, והוראת צוות כיצד לזהות סימני נגיעות.

לבסוף, ייתכן שבתי ספר יצטרכו להיעזר באיש מקצוע מורשה הדברה כדי לטפל בהדבקות חמורות יותר או לספק שירותי הדברה שוטפים. איש מקצוע יכול לסייע בזיהוי מקור הבעיה, בפיתוח תכנית הדברה מותאמת אישית ובחיסול בטוח של מזיקים באמצעות השיטות היעילות ביותר שיש.

תפקידם של התלמידים והצוות בהדברת מזיקים

יצירת סביבת בית ספר נקייה ממזיקים היא מאמץ קולקטיבי שמעורב בו תלמידים וצוות כאחד. תלמידים יכולים למלא תפקיד חשוב בהדברת מזיקים על ידי דיווח על כל תצפית על מזיקים או סימנים של נגעים שהם צופים בכיתותיהם או באזורים אחרים בבית הספר. ניתן גם לחנך אותם על החשיבות של אחסון וסילוק נאותים של מזון, כמו גם נוהלי היגיינה טובים, שיכולים לסייע במניעת משיכת מזיקים לבית הספר.

לאנשי הצוות, לעומת זאת, יש אחריות לשמור על סביבה נקייה ותברואתית נקייה משטחי רבייה פוטנציאליים של מזיקים. זה כולל אחסנה נכונה של מזון וסילוק פסולת, ניקוי וחיטוי משטחים באופן קבוע ודיווח מיידי על כל סימני נגיעות מזיקים לרשויות המתאימות.

בנוסף, אנשי הצוות יכולים לסייע במניעת נגיעות מזיקים על ידי איטום נקודות כניסה והקפדה על מיון ואטימה של דלתות וחלונות כראוי. הם יכולים גם ליישם אמצעי הדברה, כגון שימוש בקוטלי חרקים ומלכודות פיתיון, כדי לחסל מזיקים ולמנוע התפשטות נגיעות.

חשוב הן לסטודנטים והן לצוות להיות מודעים לסיכונים הבריאותיים הפוטנציאליים הקשורים בהדבקות מזיקים, כולל התפשטות מחלות ואלרגיות. על ידי עבודה משותפת ליצירת סביבה נקייה ממזיקים, הם יכולים לעזור למזער סיכונים אלו וליצור סביבת למידה בטוחה ובריאה יותר לכולם.

האם דרושים אנשי מקצוע בתחום הדברה לבתי ספר?

בתי ספר יכולים להפיק תועלת רבה מהמומחיות של אנשי מקצוע בתחום ההדברה, אשר הוכשרו לזהות ולחסל מזיקים בצורה בטוחה ויעילה. הנה כמה סיבות מדוע אנשי מקצוע בתחום הדברה נחוצים לבתי ספר:

 • 1. זיהוי וטיפול נכון:
  לאנשי מקצוע בתחום ההדברה יש את הידע והניסיון לזהות נכון את סוג המזיק הגורם לבעיה וכן את שיטות הטיפול היעילות ביותר להעלמת הנגיעות. הם יכולים גם לספק הנחיות לגבי אמצעי מניעה שניתן לנקוט כדי למנוע הדבקות עתידיות.
 • 2. בטיחות ובריאות:
  אנשי מקצוע בתחום ההדברה עברו הכשרה לטפל וליישם חומרי הדברה בצורה בטוחה ואחראית, תוך הבטחה שהם אינם מהווים איום על בריאותם ובטיחותם של התלמידים ואנשי הצוות. הם יכולים גם לספק עצות כיצד למזער את החשיפה למזיקים ולהפחית את הסיכון לתגובות אלרגיות או בעיות בריאותיות אחרות.
 • 3. עמידה בתקנות:
  בתי ספר כפופים למגוון תקנות והנחיות הקשורות להדברת מזיקים, לרבות אלה שנקבעו על ידי הסוכנות להגנת הסביבה (EPA) ומנהל הבטיחות והבריאות בעבודה (OSHA). אנשי מקצוע בתחום ההדברה יכולים לעזור להבטיח שבתי ספר עומדים בתקנות אלו, מה שיכול לעזור להימנע מקנסות ועונשים.

"גרם של מניעה שווה קילו של תרופה": היתרונות של בדיקות מזיקים רגילות

בדיקות מזיקים סדירות יכולות לעזור לבתי ספר לזהות בעיות מזיקים פוטנציאליות לפני שהן הופכות לנגיעות מלאות. כפי שאומר הפתגם הישן, "גרם של מניעה שווה קילו של תרופה", וזה בהחלט חל על הדברה בבתי ספר. להלן מספר יתרונות של בדיקות מזיקים רגילות:

 • 1. גילוי מוקדם:
  בדיקות מזיקים סדירות יכולות לעזור לבתי ספר לאתר בעיות מזיקים בשלבים הראשונים שלהן, לפני שיש להן סיכוי להתפשט ולהיות קשה יותר להדברה. זה יכול לחסוך לבתי הספר זמן, כסף וטרחה בטווח הארוך.
 • 2. אמצעי מניעה:
  בנוסף לזיהוי בעיות קיימות של מזיקים, בדיקות מזיקים יכולות גם לסייע לבתי ספר לזהות אזורים בעייתיים פוטנציאליים ולנקוט באמצעי מניעה כדי להימנע מהדבקות כליל. זה עשוי לכלול איטום סדקים וחריצים, הסרת מקורות מזון ומים, וקיצוץ צמחייה מסביב לבניין בית הספר.
 • 3. בריאות ובטיחות:
  בדיקות מזיקים סדירות יכולות לעזור להבטיח שבתי ספר מספקים סביבת למידה בטוחה ובריאה לתלמידים ולאנשי הצוות. מזיקים עלולים לשאת מחלות ולגרום לתגובות אלרגיות, ולכן חשוב לטפל בהדבקות במהירות וביעילות.

הדברה בבית הספר חיונית לשמירה על סביבה נקייה ובריאה לתלמידים ולצוות. על ידי יישום אמצעי מניעה וטיפול מיידי בכל בעיה, בתי ספר יכולים למזער את הסיכון להתפשטות ולשמור על מרחב למידה בטוח לכולם.

מעוניינים בפרטים נוספים וייעוץ מקצועי מחברת איילון הדברות מזיקים מכל הסוגים?
חייגו עכשיו > 050-969-3677 או השאירו פרטים בטופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת.

לקוחות מרוצים
+ 0
שנות ותק
+ 0
שירות מקצועי לכל סוגי ההדברות 100%
מאות לקוחות מרוצים 100%
מחירים הוגנים לצרכן 100%
מומחים להדברה ירוקה 100%
אחריות בסיום ההדברה 100%
הדברת מזיקים
סוגי הדברה
שירותי הדברה

התקשרו עכשיו לתיאום מהיר, הגעה חצי שעה לאזור המרכז !!!
חייגו 050-969-3677 או השאירו פרטים בטופס וניצור עמכם קשר בהקדם:

מידע שעשוי לעניין אותך
לכל המאמרים
אזורי שירות
לכל האזורים
היתרונות שלנו

יחס אישי ואדיב

עמידה בזמנים

מחיר הוגן

מקצועיות ואמינות

ותק וניסיון רב שנים

השלבים בדרך לפיתרון

1

הגעה בשעה שנקבעה

2

זיהוי מהיר ומקצועי

3

הדברה ירוקה ויסודית

4

אחריות בסיום כל הדברה

מה מיחד אותנו?

שירות מעולה!

שביעות רצון לקוחותינו הינה המדד שלנו להצלחנו ואנו מחויבים ליחס אישי ושירות ברמה גבוהה ביותר.

טכנולוגיה מתקדמת

אנו בעלי האמצעים, המכשור והכלים המתקדמים והמדויקים בעולם.

מקצועיות והבנה של צרכי הלקוח

מנהלי החברה ועובדיה הינם בעלי ידע וניסיון רב, אשר עברו הכשרה מקצועית ומגיעים מעולם ההדברה. אנו מבינים את צרכי הקבלן ואת אחריות מנהלי העבודה.

אחריות, יושרה ואמינות

יושרה והגינות הינם ערך עליון עבורנו ואנו עובדים עם לקוחותינו בשקיפות מלאה. אנו נותנים אחריות מלאה לעבודה שבוצעה על ידנו, בהתאם לסוג העבודה.

זמינות

אנו זמינים 24 שעות ביממה ומתחייבים להגיע לטפל בבעיה רגילה בתוך 24 שעות ובאופן מיידי במקרים דחופים.

פריסה ארצית

החברה מונה מספר צוותים וניידות שירות, כך שאנו מספקים שירות מהיר לכל רחבי הארץ.

ממליצים עלינו

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים ולחפש מדביר מוסמך זמין באזור מגורכם?
השאירו פרטים בטופס עכשיו ונציג מטעם החברה ייצור עמכם קשר בהקדם האפשרי למתן ייעוץ מקצועי, הכוונה והצעה משתלמת שלא תוכלו לסרב לה.

דילוג לתוכן