הדברה בתל אביב

תוכן עניינים

הדברה ירוקה למזיקים החל מ-199 ₪ בלבד!

למידע נוסף ולייעוץ ללא עלות חייגו: 050-969-3677 או השאירו פרטים בטופס

מחירון הדברה

ריסוס לבית נגד ג'וקים

ריסוס נגד ג’וקים (תיקנים) / נמלים
ריסוס לדירת 2 חדרים: 270 ש"ח
ריסוס לדירת 3 חדרים: 310 – 290 ש"ח
ריסוס לדירת 4 חדרים: 330 – 310 ש"ח
ריסוס לדירת 5 חדרים: 360 – 320 ש"ח
ריסוס בית קרקע: 900 – 350 ש"ח (תלוי בשטח הבית)
תוספת הדברה בג'ל נגד תיקן גרמני – 99 ש"ח (בנוסף לריסוס הרגיל)
בכל הדברה, המחיר סופי יקבע לפי שטח המתחם לפי מ"ר

ריסוס לבית | ריסוס נגד ג'וקים

ריסוס לבניין קומות

ריסוס בניין 3 קומות: 399 ש"ח
ריסוס בניין 4 קומות: 420 ש"ח
ריסוס בניין 5 קומות: 480 – 360 ש"ח
ריסוס בניין 8 קומות: 6400 – 460 ש"ח
בונוס – כל דייר יוכל ליהנות מהנחה של 25% הנחה להדברה בבית האישי שלו.

הדברת מזיקים כגון: עכבישים, רימות, תולעים

דירת 2 חדרים: 320 ש"ח
דירת 3 חדרים: 380 – 290 ש"ח
דירת 4 חדרים: 380 – 320 ש"ח
דירת 5 חדרים: 400 – 340 ש"ח
בית קרקע: 880 – 330 ש"ח
בכל הדברה, המחיר סופי יקבע לפי שטח המתחם לפי מ"ר

ריסוס נגד כבישים | הדברת תולעים

מחיר הדברת עש

הדברה לדירת 2 חדרים: 290 ש”ח
הדברה לדירת 3 חדרים: 340 – 290 ש”ח
הדברה לדירת 4 חדרים: 360 – 320 ש”ח
הדברה לדירת 5 חדרים: 380 – 340 ש”ח
בכל הדברה, המחיר סופי יקבע לפי שטח המתחם לפי מ"ר

הדברת פשפשים ופרעושים

*בבית קרקע תהיה תוספת מחיר לחצר לפי מ"ר
הדברת דירת 2 חדרים: 320–300 ש”ח
הדברת דירת 3 חדרים: 380–320 ש”ח
הדברת דירת 4 חדרים: 440–360 ש”ח
הדברת דירת 5 חדרים: 480–420 ש”ח
בכל הדברה, המחיר סופי יקבע לפי שטח המתחם לפי מ"ר

הדברת פשפש מיטה | הדברת פרעושים

מחיר הדברה נגד קרציות

*בבית קרקע תהיה תוספת מחיר לחצר לפי מ"ר
מחיר הדברה לדירת 2 חדרים: 320 ש”ח
מחיר הדברה לדירת 3 חדרים: 360-400 ש”ח
מחיר הדברה לדירת 4 חדרים: 400-420 ש”ח
מחיר הדברה לדירת 5 חדרים: 420-470 ש”ח
בכל הדברה, המחיר סופי יקבע לפי שטח המתחם לפי מ"ר

מחיר הדברת פשפש המיטה

מחיר הדברה נגד פשפש המיטה: מ-650 ש”ח לחדר נגוע
שימו לב – מחיר בדיקה מקצועית להימצאות פשפש המיטה בבית הלקוח – 300 ש”ח (יקוזז מהמחיר במידה ותחליטו לבצע הדברה)

הדברת פשפש מיטה

ריסוס נגד יתושים

מחיר ריסוס נגד יתושים: 900 – 350 ש”ח
הדברת חיפושיות בחצר הבית: 550 – 350 ש”ח
הדברת זבובים בבית: 750 – 350 ש”ח
הדברת קן צרעות או קן דבורים: 500 – 450 ש”ח

הדברת יתושים | ריסוס נגד יתושים

מחיר הדברת חרקים נוספים

מחיר הדברת עקרבים: 650 – 350 ש”ח
מחיר הדברת נדלים: 650 – 350 ש”ח
מחיר הדברת חדקונית האורז: 320 ש”ח

מחיר הדברת נמלים

הדברת נמלים לדירת 2 חדרים: 280 ש”ח
הדברת נמלים לדירת 3 חדרים: 290 ש”ח
הדברת נמלים לדירת 4 חדרים: 300 ש”ח
הדברת נמלים לדירת 5 חדרים: 320 ש”ח
בכל הדברה, המחיר סופי יקבע לפי שטח המתחם לפי מ"ר

ריסוס נגד נמלים | הדברת נמלים

הדברת נמלת האש

הדברת נמלת האש בדירת 2 חדרים: 300 ש”ח
הדברת נמלת האש בדירת 3 חדרים: 320 ש”ח
הדברת נמלת האש בדירת 4 חדרים: 360 – 340 ש”ח
הדברת נמלת האש בדירת 5 חדרים: 390 – 350 ש”ח
בכל הדברה, המחיר סופי יקבע לפי שטח המתחם לפי מ"ר

מחיר הדברת מכרסמים

מחיר הדברת עכברים: 450 ש”ח
מחיר הדברת חולדות: 450 ש”ח
מחיר להדברת מכרסמים בבית קרקע: 850–450 ש”ח
מחיר הדברת חפרפרת: 650–550 ש”ח
איסוף פגר של מכרסמים: 390–290 ש”ח

הדברת עכברים | הדברת חולדות

הדברת מכרסמים בעסקים

הדברת חולדות או עכברים בעסקים: 750 – 350 ש”ח

מחיר הדברת טרמיטים – 2 שיטות

קדיחה והכנסת חומר הדברה ליסודות בכל הבית: 3,050 – 1,200 ש”ח לבית
טיפול הדברה נקודתי במוקד נגוע: המחיר נע בין 450 – 320 ש”ח למשקוף

הדברת טרמיטים | ריסוס טרמיטים

הדברת תיקן גרמני- ריסוס + בג’ל

מחיר להדברת דירת שני חדרים: 390–350 ש”ח
מחיר הדברת דירת שלשה חדרים: 420–390 ש”ח
מחיר הדברת דירת ארבעה חדרים: 450–420 ש”ח

הדברת תיקן גרמני

תוכן זה נכתב ע"י "איילון הדברות"  – המומחים להדברה ירוקה ובטיחותית למזיקים מכל הסוגים   

איילון הדברות - הדברה ירוקה לכל סוגי המזיקים

בפוסט זה בבלוג אנו בוחנים את תפקידם של המדבירים בתל אביב, ומדגישים את חשיבות השירותים שלהם בשמירה על סביבה בריאה ונטולת מזיקים לתושבים ולעסקים כאחד.

מדוע הדברה חיונית בתל אביב?

הדברה חיונית בתל אביב בשל האקלים החם והלח של העיר, המהווה כר גידול אידיאלי למזיקים. צפיפות האוכלוסין הגבוהה והעיור בעיר תורמים גם הם לשכיחות המזיקים, שכן הם יכולים למצוא בקלות מזון ומחסה באזורי מגורים ומסחר.

אחד המזיקים הנפוצים ביותר בתל אביב הוא התיקן הגרמני, שעלול להפיץ מחלות ולגרום לתגובות אלרגיות. מזיקים אחרים כמו מכרסמים, נמלים ופשפשים יכולים גם הם להוות סיכונים בריאותיים ולפגוע ברכוש. מזיקים אלו עלולים לפגוע בהיגיינה ובבטיחות הבתים, העסקים והשטחים הציבוריים, מה שהופך את ההדברה להיבט מכריע בשמירה על סביבה בריאה וניתנת למגורים בתל אביב.

יתרה מכך, מזיקים עלולים להשפיע לרעה על כלכלת תל אביב. נגיעות עלולות להוביל לנזק לרכוש, לאובדן הכנסות לעסקים ולהפחתת התיירות. הימצאות מזיקים עלולה לפגוע גם במוניטין של העיר, שכן מבקרים ותושבים עלולים לתפוס אותה כלא נקייה ולא בטוחה.

איך מדבירים נלחמים במזיקים נפוצים בעיר?

מדבירים נלחמים במזיקים נפוצים בתל אביב במגוון שיטות המותאמות למזיק הספציפי. לדוגמה, עבור נגיעות תיקנים, מדבירים עשויים להשתמש בפתיונות, קוטלי חרקים ומלכודות כדי לחסל את המזיקים. הם עשויים גם לאטום נקודות כניסה ולייעץ ללקוחות על נוהלי תברואה כדי למנוע נגיעות עתידיות. לצורך הדברת מכרסמים, מדבירים עשויים להשתמש במלכודות ובתחנות פיתיון, כמו גם לזהות ולחסום נקודות כניסה פוטנציאליות.

נגיעות פשפש המיטה נפוצות גם בתל אביב, והמדבירים משתמשים בטיפולי חום, קוטלי חרקים ושאיבת אבק כדי לחסל אותם. ניתן לשלוט על נגיעות נמלים באמצעות פיתיונות וחומרי הדברה, וכן זיהוי והסרה של מקור הנגיעות, כגון מקורות מזון או מים.

המדבירים בתל אביב מתמקדים גם באמצעי מניעה, כמו ביצוע בדיקות שוטפות לאיתור סימנים מוקדמים של נגיעות והמלצה על נוהלי תברואה לביטול מקומות רבייה פוטנציאליים למזיקים. הם עשויים גם לספק חינוך ומשאבים ללקוחות כיצד למנוע נגיעות עתידיות באמצעות ניהול פסולת נכון, איטום נקודות כניסה ושמירה על סביבה נקייה.

"עדיף מניעה מאשר ריפוי": החשיבות של בדיקות מזיקים סדירות

בדיקות מזיקים סדירות הן חלק חיוני במניעת התקפות מזיקים. על ידי זיהוי וטיפול מוקדם של בעיות מזיקים פוטנציאליות, בעלי בתים ועסקים יכולים לחסוך לעצמם זמן, כסף והטרחה של התמודדות עם זיהום מלא.

 • גילוי מוקדם:
  בדיקות מזיקים סדירות מאפשרות גילוי מוקדם של בעיות מזיקים לפני שהן מתקשות. הדבר חשוב במיוחד עבור מזיקים המתרבים במהירות, כגון ג'וקים ומכרסמים. על ידי תפיסה מוקדמת של נגיעות, המדבירים יכולים להשתמש בשיטות פחות פולשניות כדי לחסל את המזיקים, וכתוצאה מכך עלויות נמוכות יותר ופחות הפרעות לרכוש.
 • עלויות נמוכות יותר:
  בדיקות מזיקים סדירות יכולות גם לעזור להוזיל עלויות הקשורות להדברה. איתור וטיפול מוקדם בבעיות מזיקים יכולים למנוע את הצורך בטיפולים יקרים וגוזלים זמן, כגון חיטוי. בנוסף, בדיקות סדירות יכולות לזהות נקודות כניסה פוטנציאליות ותנאים אחרים שעלולים למשוך מזיקים, מה שמאפשר לנקוט באמצעי מניעה לפני התרחשות נגיעות.
 • שקט נפשי:
  בדיקות מזיקים סדירות יכולות לספק לבעלי בתים ולעסקים שקט נפשי, בידיעה שרכושם נקי ממזיקים. הדבר חשוב במיוחד לעסקים הנשענים על סביבה נקייה ונטולת מזיקים, כמו מסעדות ובתי מלון. על ידי ביצוע בדיקות סדירות ואמצעי מניעה, עסקים יכולים לשמור על מוניטין חיובי ולהימנע מביקורות שליליות הקשורות לבעיות מזיקים.

מה כדאי לחפש בשירות מדביר מקצועי?

כאשר מחפשים שירות מדביר מקצועי בתל אביב, יש לקחת בחשבון מספר גורמים. בראש ובראשונה, חשוב לוודא שהחברה בעלת רישיון ומבוטחת. הדבר מספק הגנה הן לבעל הנכס והן למדביר במקרה של תאונות או נזקים שעלולים להתרחש במהלך הטיפול.

 • ניסיון ומומחיות:
  גורם חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון הוא הניסיון והמומחיות של המדביר. מדביר מקצועי צריך להיות בעל ידע נרחב במזיקים הנפוצים בתל אביב ובשיטות היעילות ביותר להדברתם. כמו כן, הם צריכים להיות מסוגלים לספק המלצות לאמצעי מניעה להפחתת הסיכון להידבקויות עתידיות.
 • שקיפות ותקשורת:
  שקיפות ותקשורת הם גם גורמים מרכזיים שיש לחפש בשירות מדביר מקצועי. על המדביר לספק הסבר ברור על תהליך הטיפול, לרבות סוג המוצרים בהם נעשה שימוש וכל סיכונים או תופעות לוואי פוטנציאליות. כמו כן, עליהם להיות קשובים לכל שאלה או דאגה שיש לבעל הנכס לאורך תהליך הטיפול.
 • ערבויות ומעקב:
  לבסוף, חשוב לחפש שירות מדביר מקצועי המציע אחריות ושירותי מעקב. מדביר בעל מוניטין צריך לעמוד מאחורי עבודתו ולהציע ערובה לשביעות רצון. כמו כן, עליהם לספק שירותי מעקב כדי להבטיח שהטיפול היה יעיל וכדי לטפל בכל הבעיות שנותרו.

גלו את השיטות הידידותיות לסביבה של הדברה ירוקה שצוברות פופולריות בתל אביב, ולמדו כיצד הן תורמות לסביבה בריאה יותר ולשיפור איכות החיים.

מדוע הדברה ירוקה חשובה בתל אביב?

תל אביב היא אחת הערים התוססות והצפופות בישראל. האקלים החם והרחובות ההומים שלו הופכים אותו למיקום אטרקטיבי עבור אנשים ומזיקים כאחד. מזיקים כמו מכרסמים, חרקים וטרמיטים יכולים להוות מטרד ולהוות סיכון משמעותי לבריאות האדם ולרכושם. הדאגה הגוברת לאיכות הסביבה ובריאות הציבור הובילה לאימוץ שיטות הדברה ירוקות בעיר.

הדברה ירוקה היא שיטה לניהול אוכלוסיות מזיקים ללא שימוש בכימיקלים קשים העלולים לפגוע בסביבה ובבריאות האדם. במקום זאת, הוא מסתמך על טכניקות טבעיות וידידותיות לסביבה היעילות בשליטה באוכלוסיות מזיקים. גישה זו להדברה הופכת לפופולרית יותר ויותר בתל אביב בשל יתרונותיה הרבים.

העיר היא ביתם של פארקים רבים, גנים ושמורות חיות בר התומכות במערכת אקולוגית מגוונת. לשימוש בחומרי הדברה ובכימיקלים מזיקים עלול להיות השפעה הרסנית על הסביבה, להרוג חרקים מועילים ולשבש את שרשרת המזון. שיטות הדברה ירוקות נועדו למזער את ההשפעה על הסביבה, להבטיח שהמערכת האקולוגית תישאר בריאה ומאוזנת.

סיבה נוספת לכך שהדברה ירוקה חיונית בתל אביב היא שהיא מסייעת בהגנה על בריאות הציבור. חומרי הדברה כימיים עלולים להזיק לבני אדם, ולגרום לגירוי בעור, לבעיות נשימה ואפילו לסרטן. השימוש בשיטות הדברה ידידותיות לסביבה מפחית את הסיכון לחשיפה לכימיקלים מזיקים, ומגן על בני אדם וחיות מחמד כאחד.

מהן שיטות ההדברה הירוקה החדשניות הנהוגות בעיר?

בתל אביב קיימות מספר שיטות הדברה ירוקה חדשניות המשמשות לניהול יעיל של אוכלוסיות מזיקים. אחת השיטות הפופולריות ביותר היא הדברה ביולוגית, הכוללת שימוש בטורפים טבעיים להדברת אוכלוסיות מזיקים. לדוגמה, פרת משה רבנו משמשת להדברת כנימות וקרדיות, בעוד שנמטודות משמשות להדברת מזיקים אחרים השוכנים באדמה. שיטה זו בטוחה ויעילה, שכן היא אינה מצריכה שימוש בכימיקלים מזיקים.

שיטת הדברה ירוקה חדשנית נוספת הנהוגה בתל אביב היא הדברה משולבת (IPM). גישה זו כוללת שימוש בשילוב של שיטות הדברה, לרבות הדברה ביולוגית, מחסומים פיזיים ופרקטיקות תרבותיות. לדוגמה, איטום סדקים וחריצים בבניינים יכול למנוע חדירת מזיקים, בעוד ששמירה על נוהלי תברואה טובים יכולה להפחית את הסבירות להתפשטות מזיקים. שיטה זו יעילה בהדברת אוכלוסיות מזיקים תוך מזעור השימוש בכימיקלים מזיקים.

בנוסף לשיטות אלו, אימצה תל אביב גם שימוש במלכודות פרומונים להדברת אוכלוסיות מזיקים. מלכודות אלה משתמשות בגרסאות סינתטיות של פרומונים מין חרקים כדי למשוך וללכוד מזיקים. הם מהווים חלופה יעילה לחומרי הדברה כימיים, מכיוון שהם אינם פוגעים במינים שאינם מטרה ובטוחים לשימוש בסביבות רגישות.

כיצד הטכניקות הידידותיות לסביבה הללו מועילות לסביבה ולבריאות הציבור?

השימוש בטכניקות הדברה ידידותיות לסביבה בתל אביב מציע מספר יתרונות לאיכות הסביבה ולבריאות הציבור. ראשית, שיטות אלו מפחיתות את כמות הכימיקלים המזיקים המשתחררים לסביבה, אשר יכולה להיות בעלת השפעה משמעותית על המערכת האקולוגית. חומרי הדברה כימיים עלולים לזהם קרקע ומים, מה שעלול לפגוע בחיי הצומח והחיים כאחד. באמצעות שיטות הדברה טבעיות, תל אביב מפחיתה את ההשפעה השלילית על הסביבה.

שנית, שיטות הדברה ידידותיות לסביבה בטוחות יותר לבריאות הציבור. חומרי הדברה כימיים עלולים להזיק לבני אדם, ולגרום לבעיות נשימה, גירויים בעור ובעיות בריאותיות אחרות. לעומת זאת, שיטות הדברה טבעיות אינן מהוות סיכון לבריאות האדם, שכן הן אינן כרוכות בשימוש בכימיקלים מזיקים. זה חשוב במיוחד בסביבות עירוניות, שבהן אנשים חיים בסמיכות זה לזה.

לבסוף, שימוש בשיטות הדברה ידידותיות לסביבה יכול לשפר את איכות החיים של התושבים. נגיעות מזיקים עלולות להוות בעיה משמעותית, ולגרום ללחץ ואי נוחות לנפגעים. באמצעות שיטות הדברה יעילות, תל אביב מסייעת להבטיח שהתושבים יוכלו ליהנות מסביבת מגורים נקייה ובריאה. זה יכול להשפיע לטובה על בריאות הנפש והרווחה, לשפר את איכות החיים הכללית.

"עדיף מניעה על ריפוי" – כיצד יכולים אנשים לתרום להדברה ירוקה?

ישנן מספר דרכים בהן אנשים יכולים לתרום להדברה ירוקה בתל אביב. נקיטת אמצעי מניעה יכולה לסייע בהפחתת הסיכון להתפשטות מזיקים, ובסופו של דבר להפחית את הצורך בחומרי הדברה כימיים. הנה כמה דרכים שבהן אנשים יכולים לתרום להדברה ירוקה:

 • 1. טיפול נכון בפסולת:
  טיפול נכון בפסולת חיוני במניעת התקפות מזיקים. פסולת מזון, במיוחד, עלולה למשוך מזיקים כמו מכרסמים וחרקים. אנשים יכולים לתרום להדברה ירוקה על ידי הבטחת סילוק נאות של פסולת מזון ועל ידי שמירה על סביבתם נקייה ומסודרת.
 • 2. תרופות טבעיות:
  תרופות טבעיות יכולות לשמש להרתעת מזיקים, ומהוות חלופה מצוינת להדברה כימית. לדוגמה, שמן מנטה יכול לשמש להרחקת נמלים, וחומץ יכול לשמש להרחקת זבובים. אנשים יכולים להשתמש בתרופות אלו בבתיהם או בגנים שלהם כדי לסייע במניעת הדבקות מזיקים.
 • 3. פני לייעוץ מקצועי:
  אם אדם חושד בהדבקה במזיק, חשוב לפנות לייעוץ מקצועי. אנשי מקצוע בתחום ההדברה יכולים לספק ייעוץ לגבי שיטות הדברה ידידותיות לסביבה, ויכולים לסייע בזיהוי הפתרון היעיל ביותר לבעיית המזיקים הספציפית. על ידי פנייה לייעוץ מקצועי, אנשים יכולים להבטיח שהם משתמשים בשיטות ההדברה היעילות והידידותיות ביותר לסביבה.

פוסט זה בבלוג דן בחשיבות ההדברה בתל אביב, תוך הדגשת האתגרים העומדים בפני התושבים והעסקים בעיר עקב מזיקים, ואת השיטות והשירותים השונים העומדים לרשותם להילחם בהם.

מדוע הדברה חשובה בתל אביב?

הדברה היא היבט מכריע בשמירה על סביבה בריאה ובטוחה בתל אביב. האקלים החם של העיר והסביבה העירונית השוקקת הופכים אותה לכר גידול אידיאלי למגוון רחב של מזיקים, כולל מכרסמים, חרקים ויצורים לא רצויים אחרים. מזיקים אלו עלולים לגרום לנזק משמעותי לבתים, לעסקים ולשטחים ציבוריים, מה שמחייב לנקוט באמצעים יזומים כדי לשמור עליהם תחת שליטה.

אחת הסיבות העיקריות לכך שהדברה חיונית כל כך בתל אביב היא הסיכונים הבריאותיים הפוטנציאליים הכרוכים במזיקים אלו. מזיקים רבים נושאים מחלות וחיידקים שעלולים להתפשט לבני אדם ולבעלי חיים, מה שמוביל לבעיות בריאותיות חמורות. לדוגמה, מכרסמים יכולים לשאת את הנטאווירוס והסלמונלה, בעוד יתושים יכולים להעביר מחלות כמו וירוס הנילוס המערבי ווירוס זיקה. הדברה יעילה יכולה לסייע בהפחתת הסיכון למחלות אלו, ולהגן על בריאותם ורווחתם של תושבי העיר והמבקרים.

סיבה נוספת לכך שהדברה חיונית בתל אביב היא הנזק הפוטנציאלי שמזיקים יכולים לגרום למבנים ולמבנים אחרים. טרמיטים, למשל, עלולים לגרום לנזק משמעותי למבני עץ, בעוד שמכרסמים יכולים לכרסם דרך חיווט חשמלי ולגרום לשריפות. בנוסף לנזק הפיזי, מזיקים עלולים לגרום גם לפגיעה במוניטין של העסק, כאשר לקוחות ולקוחות נרתעים מהימצאות מזיקים בחלל מסחרי.

כיצד משפיעים מזיקים על עסקים ומשקי בית בעיר?

למזיקים יכולה להיות השפעה משמעותית הן על משקי הבית והן על עסקים בתל אביב. בחלק זה, נסקור מקרוב כמה מהדרכים שבהן מזיקים יכולים להשפיע על הגדרות שונות אלו.

 • 1. השפעה על משק הביתלמזיקים יכולה להיות השפעה משמעותית על משקי הבית בתל אביב. למשל, מכרסמים עלולים לגרום נזק לרכוש ולהפיץ מחלות, בעוד שנמלים וג'וקים עלולים לזהם מזון ולגרום לתגובות אלרגיות אצל אנשים מסוימים. בנוסף, מזיקים עלולים להוות מקור למתח וחרדה לבעלי בתים, תוך דאגה מתמדת מפני נגיעות וצורך בטיפולי הדברה קבועים.
 • 2. השפעה עסקיתגם למזיקים יכולים להיות השפעה משמעותית על עסקים בתל אביב. לדוגמה, מסעדות ומתקני עיבוד מזון צריכים לשמור על סטנדרטים מחמירים של ניקיון כדי למנוע זיהום והפרות של קוד הבריאות. מזיקים עלולים להפוך במהירות לבעיה במסגרות אלו, ולהוביל לקנסות ולפגיעה במוניטין של העסק. גם עסקים שאינם קשורים למזון עלולים להיפגע, כאשר מזיקים כמו פשפש המיטה גורמים לנזק לרהיטים ולמצעים ומפחידים לקוחות.
 • 3. השפעה כלכליתההשפעה הכלכלית של מזיקים בתל אביב יכולה להיות משמעותית. נגיעות עלולות להוביל לאובדן תפוקה, נזק לרכוש ועלויות מוגברות עבור טיפולי הדברה. עבור עסקים, המוניטין השלילי הקשור לבעיות מזיקים עלול להוביל לאובדן הכנסות ולירידה בנאמנות הלקוחות. בנוסף, עלות שירותי הבריאות הקשורים למחלות המועברות במזיק עשויה להיות משמעותית, ולהטיל עומס על מערכת הבריאות בעיר.

"עדיף מניעה מריפוי": טיפים לשמירה על מזיקים

מניעת נגיעות מזיקים בתל אביב היא קריטית הן עבור משקי הבית והן עבור עסקים. הנה כמה טיפים שיעזרו להרחיק מזיקים:

 • 1. שמור על הסביבה שלך נקייהשמירה על ניקיון הסביבה שלך היא אחת הדרכים היעילות ביותר למנוע הדבקות מזיקים. זה כולל ניקיון קבוע של הבית או העסק שלך, סילוק אשפה כראוי ואחזקת מזון במיכלים אטומים. העומס יכול גם למשוך מזיקים, ולכן חיוני לשמור על אזורים נקיים מחפצים עודפים.
 • 2. חותם נקודות כניסהמזיקים יכולים להיכנס לבית או לעסק שלך דרך סדקים ופתחים קטנים. כדי למנוע זאת, חשוב לאטום את כל נקודות הכניסה. זה כולל איטום רווחים סביב דלתות וחלונות, תיקון מסכים פגומים ומילוי סדקים בקירות וביסודות.
 • 3. הסר מים עומדיםמים עומדים יכולים למשוך מזיקים כמו יתושים ומכרסמים. כדי למנוע זאת, חשוב להסיר מים עומדים מסביב לבית או לעסק. זה כולל ריקון מכלים חיצוניים שאוספים מים, תיקון צינורות דולפים והבטחת מרזבים נקיים מפסולת.

בחירת שירות הדברה נכון: מה לחפש?

בכל הנוגע לבחירת שירות הדברה בתל אביב, חיוני למצוא חברה אמינה, מקצועית ומנוסה. להלן מספר גורמים שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירתך:

 • 1. רישוי והסמכהחברת ההדברה שתבחרו צריכה להיות בעלת רישיון ואישור מטעם הרשויות הרלוונטיות בתל אביב. זה מבטיח שיש להם את ההכשרה והמומחיות הדרושים לטיפול בהדברה בטוחה ויעילה.
 • 2. ניסיון ומוניטיןחפש חברה עם רקורד מוכח של הצלחה בענף. אתה יכול לבדוק ביקורות מקוונות ולבקש הפניות כדי לקבל תחושה של הניסיון והמוניטין שלהם. סביר להניח שחברה שעסקה מספר שנים תהיה בעלת הניסיון והידע הדרושים לטיפול במגוון נושאי הדברה.
 • 3. השירותים המוצעיםחברות הדברה שונות מציעות שירותים שונים, לכן חשוב לבחור באחת שעונה על הצרכים הספציפיים שלכם. לדוגמה, אם אתם מתמודדים עם נגיעות טרמיטים, תרצו למצוא חברה המתמחה בהדברת טרמיטים.
 • 4. אמצעי בטיחותכימיקלים ושיטות הדברה עלולים להיות מסוכנים, לכן חשוב למצוא חברה שמתייחסת ברצינות לבטיחות. חפש חברה המשתמשת בשיטות בטוחות וידידותיות לסביבה ויש לה פרוטוקולי בטיחות מתאימים.
 • 5. עלותאמנם עלות לא צריכה להיות הגורם היחיד שאתה לוקח בחשבון, אבל חשוב למצוא חברה שמספקת תמורה לכסף. חפש חברה שמציעה תמחור שקוף ואין לה עמלות נסתרות.

לסיכום, שמירה על סביבה נקייה ממזיקים בתל אביב דורשת עירנות, סיוע מקצועי ומחויבות לשיטות ידידותיות לסביבה. באמצעות שימוש בשירותי חברות הדברה מומחיות ונקיטת אמצעי מניעה, יכולים תושבים ועסקים להבטיח עיר נקייה ובטוחה יותר לכולם.

מעוניינים בפרטים נוספים וייעוץ מקצועי מחברת איילון הדברות מזיקים מכל הסוגים?
חייגו עכשיו > 050-969-3677 או השאירו פרטים בטופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת.

+ 0
לקוחות מרוצים
+ 0
שנות ותק
שירות מקצועי לכל סוגי ההדברות 100%
מאות לקוחות מרוצים 100%
מחירים הוגנים לצרכן 100%
מומחים להדברה ירוקה 100%
אחריות בסיום ההדברה 100%
סוגי הדברות

התקשרו עכשיו לתיאום מהיר, הגעה חצי שעה לאזור המרכז !!!
חייגו 050-969-3677 או השאירו פרטים בטופס וניצור עמכם קשר בהקדם:

מידע שעשוי לעניין אותך
לכל המאמרים
אזורי שירות
לכל האזורים
היתרונות שלנו

יחס אישי ואדיב

עמידה בזמנים

מחיר הוגן

מקצועיות ואמינות

ותק וניסיון רב שנים

השלבים בדרך לפיתרון

1

הגעה בשעה שנקבעה

2

זיהוי מהיר ומקצועי

3

הדברה ירוקה ויסודית

4

אחריות בסיום כל הדברה

מה מיחד אותנו?

שירות מעולה!

שביעות רצון לקוחותינו הינה המדד שלנו להצלחנו ואנו מחויבים ליחס אישי ושירות ברמה גבוהה ביותר.

טכנולוגיה מתקדמת

אנו בעלי האמצעים, המכשור והכלים המתקדמים והמדויקים בעולם.

מקצועיות והבנה של צרכי הלקוח

מנהלי החברה ועובדיה הינם בעלי ידע וניסיון רב, אשר עברו הכשרה מקצועית ומגיעים מעולם ההדברה. אנו מבינים את צרכי הקבלן ואת אחריות מנהלי העבודה.

אחריות, יושרה ואמינות

יושרה והגינות הינם ערך עליון עבורנו ואנו עובדים עם לקוחותינו בשקיפות מלאה. אנו נותנים אחריות מלאה לעבודה שבוצעה על ידנו, בהתאם לסוג העבודה.

זמינות

אנו זמינים 24 שעות ביממה ומתחייבים להגיע לטפל בבעיה רגילה בתוך 24 שעות ובאופן מיידי במקרים דחופים.

פריסה ארצית

החברה מונה מספר צוותים וניידות שירות, כך שאנו מספקים שירות מהיר לכל רחבי הארץ.

ממליצים עלינו

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים ולחפש מדביר מוסמך זמין באזור מגורכם?
השאירו פרטים בטופס עכשיו ונציג מטעם החברה ייצור עמכם קשר בהקדם האפשרי למתן ייעוץ מקצועי, הכוונה והצעה משתלמת שלא תוכלו לסרב לה.

דילוג לתוכן