הדברה ירוקה באהבה רבה

כשקוראים למדביר יודעים שהוא יטפל לכם בבעיית המזיקים, אבל לעולם לא מעלים על הדעת שמדביר יכול להפוך גם לחבר. כזה הוא המדביר של א.י.א הדברות. אין אדם חברותי ונעים יותר מהמדביר של א.י.א הדברות.

הדברה ירוקה באהבה גדולה היא הססמא של א.י.א הדברות שמגיע ומבצע כל עבודה בנאמנות, מקצועיות וגם בחום ואהבה. הכרות אחת עם המדביר של א.י.א הדברות ואתם לא תרצו לקרוא לאף מדביר אחר.

הדברה ירוקה היא שיטה ידועה וכל מדביר מקצועי יכול לבצע עבודה זו, אך לא כל מדביר ניחן ביחסי אנוש מעולים ואהבה גדולה כמו של המדביר של א.י.א הדברות.

למעשה, לא כל מדביר טורח להסביר ללקוח בכלל מה המשמעות של הדברה ירוקה ולעתים הלקוח לא מודע לעבודה שנעשית אצלו. בניגוד לכל אלה, המדביר של א.י.א הדברות מסביר בחום ואהבה גדולה בדיוק מה הוא עושה ולמה. בא.י.א הדברות דוגלים ביחסי אנוש מעולים ועבודה מקצועית מול הלקוחות.

לא.י.א הדברות לקוחות רבים ונאמנים בכל רחבי הארץ, במיוחד באזור ירושלים, בית שמש, הבקעה וים המלח. ביקור ראשון של א.י.א הדברות הופך לביקור ראשון מיני רבים.

האהבה שיש למדביר של א.י.א הדברות היא אין סופית. כשתזמינו את א.י.א הדברות לעבודה תכירו לא רק מדביר מקצוען לכל דבר, אלא גם תרכשו חבר חדש שתמיד תוכלו להתקשר אליו ולהתייעץ אם המזיק שנכנס לכם הביתה הוא ארסי או לא.

א.י.א הדברות – כשמדביר הוא גם חבר!