הדברה ירוקה עם המקצוענים של א.י.א הדברות

למי מאיתנו לא קרה שקמנו בלילה כדי לשתות מים וכשנכנסו למטבח חשכו עינינו – מקקים ענקיים מתרוצצים בכל המטבח, בתוך הצלחות שמהם אנו אוכלים, מתוך הכוסות מהם אנו שותים, על הכיסאות, השולחן, בתוך הטוסטר. הכל מזוהם. אבל אי אפשר לזרוק הכל לפח. אז מה עושים?

הדבר הראשון שעושים זה שוטפים טוב-טוב כדי להרוג את כל החיידקים. הדבר השני שעושים זה להתקשר ל 02-994-5229 או 053-2446687 ולהזמין הדברה ירוקה מא.י.א הדברה.

אז קודם כל, חשוב לציין שא.י.א משתמשים אך ורק בהדברה ירוקה! אתם יכולים להיות רגועים שילדכם או בעלי החיים שלכם שישחקו באזור המרוסס יוכלו להמשיך לשחק כרגיל ולא להיחשף לחומרים רעילים ומסוכנים.

כאמור, המקקים הם אחת הבעיות הגדולות ביותר במשקי הבית הישראליים. הם ניזונים מהאוכל שלנו וחיים בביוב. הם יכולים לטפס במעלה הביוב ולעלות מהכיור כדי לחפש אוכל. רבים מהם חיים בחורים הקטנים בקירות ורק מחכים שנלך לישון כדי לצאת החוצה ולחפש אוכל.

הדברה ירוקה היא שימוש בכלל ארסנל הכלים על מנת להדביר את המזיקים, תוך ניסיון לא להשתמש בחומרים בעלי רעילות לאדם, לחי ולסביבה. פעמים רבות ניתן לפתור בעיות מזיקים ללא שימוש בכימיקלים כלל – לדוגמא הדברת פשפש המיטה  יכולה להתבצע על ידי קיטור כיוון שפשפש המיטה אינו שורד בחום הגבוה מ45 מעלות. בנוסף המדביר יבדוק את הפתחים המובילים לבית ומקורות מים סביב לבית על מנת למנוע ממזיקים להיכנס שוב אל תוך הבית ולהתיישב בו.

א.י.א הדברה הם מומחים בכל מה שקשור להדברת מקקים ואחרי שתזכו להדברה ירוקה במטבח שתשאיר אתכם מרוצים, תדעו תמיד שאפשר לפנות לא.י.א הדברה בכל נושא – בין אם זה הדברת פרעושים, נמלים, דבורים, יונים ועוד.

אין ספק שאם רוצים הדברה ירוקה בטוחה פונים לא.י.א הדברה. אז למה אתם מחכים? המקקים חוגגים גם אצכם? התקשרו כבר היום למספר 02-994-5229 או למספר 053-2446687 ותגידו “אסטה לה ויסטה ” למקקים.