הדברה ירוקה של פרעושים

פרעושים מעבירים מחלות

אין ספק שזוהי מכה מוחצת כאשר בבית מתגלים פרעושים. הם מזיקים, מציקים והכי גרוע מעבירים מחלות. א.י.א הדברות המנוסה יודעת לטפל בהם ביעילות ובמקצועיות.

כיום פרעוש החתול נחשב לפרעוש הנפוץ ביותר בארץ ובדרך כלל אם יש אצלכם בעיית פרעושים ככל הנראה שמדובר בפרעושי חתול.

סימנים מקדימים

סימני עקיצות פרעושים מופיעים כגירוד עד זוב דם אצל הנעקץ ומישהו עיקרי במשפחה שנעקץ על בסיס קבוע, מכיוון שבמיטה שלו הפרעושים חיים. קל מאד להבדיל עקיצת יתוש מפרעוש מכיוון שיתושים בדרך כלל לא עוקצים יותר מדיי פעמים באותו אזור, בעוד שפרעושים כן. כמו כן, אנשים רבים נעקצים ע”י יתושים ופרעושים בדרך כלל מתבייתים על אדם אחד, במיטתו הם נמצאים.

כדי להדביר פרעושים בצורה ירוקה יש קודם כל לטפל בפרעושים של הכלב או החתול שנמצאים בבית, לאחר מכן ריסוס על רצפת הבית ובאזורי שינה ואז טיפול בחצר ובגינות ליד הבית.

הדברה ירוקה

יש לציין שכל ההדברה של א.י.א הדברות הינה הדברה ירוקה ובטוחה. אחרי הדברה זו חיית המחמד שלכם תוכל לחזור לפינתה בלי כל חשש להרעלה והתינוק יוכל להמשיך לזחול על הרצפה בלי שום בעיה או דאגה.

רק א.י.א הדברות

מדבירים רבים נוטים להשתמש בחומרים כימיים מסוכנים כאשר הם מתעסקים עם פרעושים. הם חושבים שהעבודה תיעשה במהירות רבה יותר וביעילות גדולה יותר. אך הם טועים. בדרך כלל חודש אחרי קוראים לא.י.א הדברות שנאלץ להדביר הכל מחדש.

אז אם אתם רוצים מדביר ירוק ששומר עליכם ועל איכות הסביבה, צרו קשר כבר כעת בטלפון 02-994-5229 או בטלפון 053-2446687.