הדברת נמלים

תוכן עניינים
איילון הדברות - הדברה ירוקה לכל סוגי המזיקים

הדברה ירוקה למזיקים החל מ-199 ₪ בלבד!

למידע נוסף ולייעוץ ללא עלות חייגו: 050-969-3677 או השאירו פרטים בטופס

מחירון הדברה

ריסוס לבית נגד ג'וקים

ריסוס נגד ג’וקים (תיקנים) / נמלים
ריסוס לדירת 2 חדרים: 270 ש"ח
ריסוס לדירת 3 חדרים: 310 – 290 ש"ח
ריסוס לדירת 4 חדרים: 330 – 310 ש"ח
ריסוס לדירת 5 חדרים: 360 – 320 ש"ח
ריסוס בית קרקע: 900 – 350 ש"ח (תלוי בשטח הבית)
תוספת הדברה בג'ל נגד תיקן גרמני – 99 ש"ח (בנוסף לריסוס הרגיל)
בכל הדברה, המחיר סופי יקבע לפי שטח המתחם לפי מ"ר

ריסוס לבית | ריסוס נגד ג'וקים

ריסוס לבניין קומות

ריסוס בניין 3 קומות: 399 ש"ח
ריסוס בניין 4 קומות: 420 ש"ח
ריסוס בניין 5 קומות: 480 – 360 ש"ח
ריסוס בניין 8 קומות: 6400 – 460 ש"ח
בונוס – כל דייר יוכל ליהנות מהנחה של 25% הנחה להדברה בבית האישי שלו.

הדברת מזיקים כגון: עכבישים, רימות, תולעים

דירת 2 חדרים: 320 ש"ח
דירת 3 חדרים: 380 – 290 ש"ח
דירת 4 חדרים: 380 – 320 ש"ח
דירת 5 חדרים: 400 – 340 ש"ח
בית קרקע: 880 – 330 ש"ח
בכל הדברה, המחיר סופי יקבע לפי שטח המתחם לפי מ"ר

ריסוס נגד כבישים | הדברת תולעים

מחיר הדברת עש

הדברה לדירת 2 חדרים: 290 ש”ח
הדברה לדירת 3 חדרים: 340 – 290 ש”ח
הדברה לדירת 4 חדרים: 360 – 320 ש”ח
הדברה לדירת 5 חדרים: 380 – 340 ש”ח
בכל הדברה, המחיר סופי יקבע לפי שטח המתחם לפי מ"ר

הדברת פשפשים ופרעושים

*בבית קרקע תהיה תוספת מחיר לחצר לפי מ"ר
הדברת דירת 2 חדרים: 320–300 ש”ח
הדברת דירת 3 חדרים: 380–320 ש”ח
הדברת דירת 4 חדרים: 440–360 ש”ח
הדברת דירת 5 חדרים: 480–420 ש”ח
בכל הדברה, המחיר סופי יקבע לפי שטח המתחם לפי מ"ר

הדברת פשפש מיטה | הדברת פרעושים

מחיר הדברה נגד קרציות

*בבית קרקע תהיה תוספת מחיר לחצר לפי מ"ר
מחיר הדברה לדירת 2 חדרים: 320 ש”ח
מחיר הדברה לדירת 3 חדרים: 360-400 ש”ח
מחיר הדברה לדירת 4 חדרים: 400-420 ש”ח
מחיר הדברה לדירת 5 חדרים: 420-470 ש”ח
בכל הדברה, המחיר סופי יקבע לפי שטח המתחם לפי מ"ר

מחיר הדברת פשפש המיטה

מחיר הדברה נגד פשפש המיטה: מ-650 ש”ח לחדר נגוע
שימו לב – מחיר בדיקה מקצועית להימצאות פשפש המיטה בבית הלקוח – 300 ש”ח (יקוזז מהמחיר במידה ותחליטו לבצע הדברה)

הדברת פשפש מיטה

ריסוס נגד יתושים

מחיר ריסוס נגד יתושים: 900 – 350 ש”ח
הדברת חיפושיות בחצר הבית: 550 – 350 ש”ח
הדברת זבובים בבית: 750 – 350 ש”ח
הדברת קן צרעות או קן דבורים: 500 – 450 ש”ח

הדברת יתושים | ריסוס נגד יתושים

מחיר הדברת חרקים נוספים

מחיר הדברת עקרבים: 650 – 350 ש”ח
מחיר הדברת נדלים: 650 – 350 ש”ח
מחיר הדברת חדקונית האורז: 320 ש”ח

מחיר הדברת נמלים

הדברת נמלים לדירת 2 חדרים: 280 ש”ח
הדברת נמלים לדירת 3 חדרים: 290 ש”ח
הדברת נמלים לדירת 4 חדרים: 300 ש”ח
הדברת נמלים לדירת 5 חדרים: 320 ש”ח
בכל הדברה, המחיר סופי יקבע לפי שטח המתחם לפי מ"ר

ריסוס נגד נמלים | הדברת נמלים

הדברת נמלת האש

הדברת נמלת האש בדירת 2 חדרים: 300 ש”ח
הדברת נמלת האש בדירת 3 חדרים: 320 ש”ח
הדברת נמלת האש בדירת 4 חדרים: 360 – 340 ש”ח
הדברת נמלת האש בדירת 5 חדרים: 390 – 350 ש”ח
בכל הדברה, המחיר סופי יקבע לפי שטח המתחם לפי מ"ר

מחיר הדברת מכרסמים

מחיר הדברת עכברים: 450 ש”ח
מחיר הדברת חולדות: 450 ש”ח
מחיר להדברת מכרסמים בבית קרקע: 850–450 ש”ח
מחיר הדברת חפרפרת: 650–550 ש”ח
איסוף פגר של מכרסמים: 390–290 ש”ח

הדברת עכברים | הדברת חולדות

הדברת מכרסמים בעסקים

הדברת חולדות או עכברים בעסקים: 750 – 350 ש”ח

מחיר הדברת טרמיטים – 2 שיטות

קדיחה והכנסת חומר הדברה ליסודות בכל הבית: 3,050 – 1,200 ש”ח לבית
טיפול הדברה נקודתי במוקד נגוע: המחיר נע בין 450 – 320 ש”ח למשקוף

הדברת טרמיטים | ריסוס טרמיטים

הדברת תיקן גרמני- ריסוס + בג’ל

מחיר להדברת דירת שני חדרים: 390–350 ש”ח
מחיר הדברת דירת שלשה חדרים: 420–390 ש”ח
מחיר הדברת דירת ארבעה חדרים: 450–420 ש”ח

הדברת תיקן גרמני

תוכן זה נכתב ע"י "איילון הדברות"  – המומחים להדברה ירוקה ובטיחותית למזיקים מכל הסוגים   

איילון הדברות - הדברה ירוקה לכל סוגי המזיקים

בפוסט זה בבלוג, נחקור את עולם הדברת הנמלים ונדון בשיטות ואסטרטגיות לחסל ביעילות את החרקים המציקים הללו מהבית או הגינה שלכם. נעמיק בביולוגיה ובהתנהגות של נמלים, כמו גם בטכניקות השונות הקיימות להדברת נמלים, החל מתרופות טבעיות ועד שירותי הדברה מקצועיים.

הבנת נמלים: מה הופך אותן לכל כך מתמידות?

נמלים הן אחד מהמזיקים הביתיים הנפוצים ביותר שניתן למצוא בכל רחבי העולם. הם זעירים, אבל ההתמדה שלהם עלולה להיות מתסכלת עבור בעלי בתים. נמלים התפתחו ליעילות רבה במציאת מזון, וברגע שיעשו זאת, הן לא יהססו להחזיר כמה שיותר למושבה שלהן. הסיבה לכך היא שנמלים הן חרקים חברתיים המסתמכים על המושבה כדי לשרוד.

לנמלים יש חוש ריח מדהים, שבו הן משתמשות כדי לזהות מקורות מזון מרחוק. ברגע שהם ימצאו מקור מזון, הם ישאירו שובל של פרומונים לנמלים אחרות לעקוב אחריהן. זו הסיבה שמקובל לראות שורה ארוכה של נמלים צועדות אל מקורות מזון וממנו. גם אם תסירו את מקור המזון, שביל הפרומונים יישאר, והנמלים ימשיכו לעקוב אחריו לזמן מה.

סיבה נוספת לכך שנמלים מתמשכות כל כך היא שיש להן מערכת קסטות בתוך המושבה שלהן. יש נמלים פועלות שאחראיות על מציאת מזון והחזרתו למושבה, ואז יש נמלים חיילים שמגינות על המושבה מפני טורפים. מלכת הנמלה אחראית על הטלת ביצים ותחזוקת המושבה. לכל נמלה יש תפקיד ספציפי, והן פועלות יחד כדי להבטיח את הישרדות המושבה.

גם נמלים מסוגלות להסתגל לתנאים משתנים. אם מקור המזון שלהם יוסר פתאום, הם יחפשו אחד חדש. אם המושבה שלהם תופרע, הם יבנו אותה מחדש במקום אחר. זה מקשה להיפטר מנמלים לצמיתות, שכן הן תמיד ימצאו דרך לשרוד.

לבסוף, נמלים מתמידות מכיוון שהן גמישות להפליא. הם יכולים לשרוד במגוון רחב של סביבות, ממדבריות ועד יערות גשם. הן מסוגלות גם לשרוד ללא מזון לפרקי זמן ארוכים, וחלק מהנמלים יכולות אפילו לשרוד מתחת למים עד שבועיים. החוסן הזה מקשה על מיגורם, מכיוון שהם יכולים לשרוד כמעט בכל מצב.

תרופות טבעיות: האם פתרונות עשה זאת בעצמך יכולים להיות יעילים?

בעוד שיש מגוון של חומרי הדברה כימיים זמינים להתמודדות עם התקפות נמלים, אנשים רבים מהססים להשתמש בהם בשל חששות לגבי תופעות הלוואי האפשריות שלהם. כתוצאה מכך, חלק מבעלי בתים פונים לתרופות טבעיות כדי להיפטר מנמלים. אבל האם פתרונות ה-DIY האלה באמת עובדים?

אחת התרופות הטבעיות הנפוצות היא להשתמש בחומץ כדי להדוף נמלים. אמנם חומץ יכול להיות יעיל בהסרת שובל הפרומונים בו משתמשות הנמלים כדי למצוא מזון, אך אין זה פתרון לטווח ארוך. ברגע שהחומץ מתאדה, הנמלים יחזרו. באופן דומה, שימוש במיץ לימון או בשמן הדרים עשוי להיות יעיל בהרחקת נמלים בטווח הקצר, אך לא סביר שהן יחסלו את הנגיעות לחלוטין.

תרופה טבעית נוספת היא שימוש באדמה דיאטומית, אבקה העשויה מאצות מאובנות. כאשר נמלים באות במגע עם אדמה דיאטומית, היא שורטת את השלדים החיצוניים שלהן וגורמת להן להתייבש ולמות. בעוד שאדמה דיאטומית יכולה להיות יעילה בהריגת נמלים, יש להשתמש בה בצורה נכונה כדי להיות יעילה. חשוב לפזר אותו בשכבה דקה, שכן נמלים ימנעו ערימות גדולות של האבקה. בנוסף, חשוב להשתמש באדמה דיאטומית באיכות מזון, שכן צורות אחרות עלולות להזיק לבני אדם וחיות מחמד.

לבסוף, יש אנשים שפונים לשמנים אתריים, כמו מנטה או שמן עץ התה, כדי להדוף נמלים. אמנם שמנים אלו עשויים להיות יעילים במיסוך ניחוח המזון ובהרחקת נמלים בטווח הקצר, אך לא סביר שהם יחסלו את הנגיעות לחלוטין. בנוסף, חלק מהשמנים האתריים עלולים להזיק לחיות מחמד, לכן חשוב להשתמש בהם בזהירות.

כוחם של פיתיונות: איך הם עובדים?

פיתיונות נמלים הם אחת השיטות היעילות ביותר לחיסול נגיעות נמלים. פיתיונות פועלים על ידי ניצול ההתנהגות החברתית של נמלים. נמלים הן חרקים חברתיים שחיים במושבות, והן מסתמכות זו על זו כדי למצוא מזון. כאשר נמלה מוצאת מקור מזון, היא משאירה שובל ריח לנמלים אחרות. פיתיונות מנצלים התנהגות זו על ידי מתן מקור מזון שרוכז ברעל שפועל לאט.

 • משיכת הנמלים:
  השלב הראשון בשימוש בפיתיונות הוא למשוך את הנמלים לתחנת הפיתיון. תחנות פיתיון נועדו לחקות את הסביבה של מושבת נמלים, והן מלאות במקור מזון שמושך את הנמלים. הפיתיון הוא בדרך כלל נוזל מתוק שרוכז ברעל שפועל לאט.
 • פיזור הרעל:
  לאחר שהנמלים מצאו את תחנת הפיתיון, הן יצרכו את הרעל ויובילו אותו בחזרה למושבה. הרעל הפועל באיטיות מאפשר לנמלים לשאת את הרעל בחזרה למושבה לפני שהוא נכנס לתוקף. כשהנמלים חולקות את המזון המורעל עם שאר המושבה, הרעל מתפשט ולבסוף מגיע למלכה. ברגע שהמלכה מתה, המושבה תקרוס.
 • סבלנות היא המפתח:
  חשוב לציין כי פיתיונות הם שיטה איטית להדברת נמלים. זה יכול לקחת כמה ימים ואפילו שבועות עד שהרעל ישפיע והמושבה תתמוטט. חשוב להתאזר בסבלנות ולהתנגד לדחף להשתמש בשיטות אחרות של הדברת נמלים במהלך תקופה זו. שימוש בשיטות אחרות יכול לשבש את תהליך הפיתיון ולהפוך אותו לפחות יעיל.

"דע את אויבך": זיהוי מיני הנמלים בביתך

כשמדובר בהדברת נמלים, זיהוי זן הנמלים שפלש לביתך הוא חיוני. למיני נמלים שונים יש התנהגויות והרגלים שונים, והבנת ההבדלים הללו יכולה לעזור לך לבחור את שיטת ההדברה היעילה ביותר.

זן נמלים נפוץ אחד שנמצא בבתים הוא נמלת הבית הריחנית. נמלים אלו קטנות ושחומות ומפיצות ריח חזק ולא נעים כשהן נמעכות. נמלים ביתיות ריחניות נמשכות למאכלים מתוקים ונמצאות לרוב במטבחים ובמזווה.

זן נמלים נפוץ נוסף הוא נמלת המדרכה. נמלים אלו הן חומות כהות או שחורות ונמצאות בדרך כלל בסדקים במדרכה או בבטון. נמלים מדרכה נמשכות למגוון רחב של מאכלים ונמצאות לרוב במטבחים ובפחי אשפה.

נמלים נגרות הן מין נוסף שניתן למצוא בבתים. נמלים אלה גדולות יותר מרוב המינים האחרים והן בדרך כלל שחורות או חומות כהות. נמלים נגר אינן אוכלות עץ, אך הן יחפרו לתוכו כדי ליצור קנים. סימני נגיעת נמלים כוללים חומר דמוי נסורת ליד מבני עץ וקולות רשרוש בקירות.

נמלים אש הן מין שעלול להיות מטריד במיוחד. נמלים אלו חומות-אדמדמות ובעלות עקיצה כואבת. נמלים אש יבנו תלוליות גדולות בחצרות ויכולות להשתלט במהירות על אזור. הדברת נמלים אש דורשת לעתים קרובות שימוש בפתיונות מיוחדים וחומרי הדברה.

מתי לקרוא לאנשי המקצוע: האם הגיע הזמן לעזרת מומחים?

אמנם ישנן שיטות רבות להדברת נמלים עשה זאת בעצמך, אך ישנם מקרים שבהם ייתכן שיהיה צורך להזמין חברת הדברה מקצועית. סימן אחד לכך שאולי הגיע הזמן לעזרת מומחה הוא אם ניסית מספר שיטות עשה זאת בעצמך עם מעט הצלחה. נמלים יכולות להיות מתמשכות וקשות להדברה, ולחברת הדברה מקצועית עשויה להיות גישה לחומרי הדברה חזקים יותר ולציוד מיוחד.

סימן נוסף לכך שאולי הגיע הזמן לעזרת מומחה הוא אם יש לך זיהום גדול או עיקש במיוחד. אם אתה רואה נמלים במספר אזורים בבית שלך או אם נראה שהן מתרבות למרות מאמציך, אולי הגיע הזמן לקרוא לאנשי מקצוע. חברת הדברה יכולה להעריך את היקף הנגיעות ולפתח תוכנית טיפול מותאמת אישית כדי לחסל את הנמלים בצורה יעילה.

אם יש לכם ילדים צעירים או חיות מחמד בבית, ייתכן שיהיה חכם לפנות לעזרה מקצועית. כמה שיטות הדברת נמלים עשה זאת בעצמך יכולות להיות מסוכנות או רעילות אם לא משתמשים בהן כראוי, וחברת הדברה מקצועית יכולה להבטיח שהטיפול בטוח עבור המשפחה וחיות המחמד שלך.

לבסוף, אם יש לכם עסק עם זן נמלים מסוכן במיוחד, כמו נמלים אש או נמלים נגרים, עדיף לפנות לעזרה מקצועית. נמלים אלו עלולות להיות קשות לשליטה ועלולות לגרום נזק משמעותי לבית או לחצר שלך אם לא בודקים אותן.

מניעה עדיפה על ריפוי: איך אפשר לשמור על נמלים?

נמלים הן חרקים מתמשכים שעלולים להיות קשה לשלוט בהם לאחר שהקימו קן בביתכם או סביבו. עם זאת, נקיטת אמצעי מניעה יכולה לעזור להרחיק את הנמלים ולמנוע מלכתחילה התרחשות נגיעות.

אחד הצעדים החשובים ביותר במניעת התקפות נמלים הוא לשמור על הבית נקי וללא פסולת מזון. נמלים נמשכות לעתים קרובות למאכלים ממותקים או שומניים, לכן הקפידו לנקות נזילות ופירורים במהירות ולאחסן מזון במיכלים אטומים היטב.

איטום כל סדקים או רווחים בבית שלך יכול גם לעזור למנוע כניסת נמלים. בדוק אם יש רווחים מסביב לחלונות, דלתות וצינורות, ואטום אותם בעזרת אטימה או פסי מזג אוויר.

שמירה על חצר מסודרת יכולה גם לסייע במניעת נגיעות נמלים. קצץ בחזרה את כל הענפים או הצמחייה שנוגעים בביתך ושמור על כיסוח הדשא שלך קצר. נמלים יכולות להשתמש בצמחים ובעצים כגשרים כדי לקבל גישה לבית שלך, כך שהרחקתן יכולה להיות גורם מרתיע יעיל.

לבסוף, שקול להשתמש בחומרי דוחי נמלים טבעיים, כגון חומץ או שמני הדרים. ניתן למקם אותם סביב היקף הבית שלך או באזורים שבהם נראה נמלים בדרך כלל. למרות ששיטות אלה לא יהיו יעילות כמו קוטלי חרקים כימיים, הן יכולות להוות אלטרנטיבה בטוחה וידידותית לסביבה.

דאגות בטיחות ואיכות הסביבה: למה עליך להיות מודע?

הדברת נמלים יכולה להיות דרך יעילה להיפטר מזיהום, אך חשוב להיות מודעים לדאגות הבטיחות והסביבתיות הקשורות לתהליך זה. הנה כמה גורמים מרכזיים שכדאי לזכור:

 • 1. קוטלי חרקים כימיים:
  בעוד קוטלי חרקים כימיים יכולים להיות יעילים ביותר בהרג נמלים, הם יכולים גם להוות סיכונים לבריאות האדם ולסביבה. חשוב לעקוב בקפידה אחר כל ההוראות ואמצעי הזהירות בעת השימוש במוצרים אלה, ולהימנע מחשיפת ילדים וחיות מחמד לאזורים מטופלים. בנוסף, לחומרי הדברה רבים עלולות להיות השפעות שליליות על הסביבה, כגון הרג חרקים שאינם מטרה או זיהום קרקע ומים.
 • 2. הדברה משולבת:
  הדברה משולבת (IPM) היא גישה הוליסטית להדברה השואפת למזער את השימוש בחומרי הדברה כימיים. במקום זאת, טכניקות IPM עשויות לכלול שימוש בטורפים טבעיים, מחסומים פיזיים ופרקטיקות תרבותיות כדי לשלוט באוכלוסיות נמלים. גישה זו יכולה להיות ידידותית יותר לסביבה ועשויה להפחית את הסיכונים הכרוכים בקוטלי חרקים כימיים.
 • 3. הדברה מקצועית:
  אם תבחרו לשכור שירות הדברה מקצועי, חשוב לבחור בחברה שתעדף את הבטיחות והסביבה. חפש חברה שמשתמשת בטכניקות IPM ובמוצרים ידידותיים לסביבה, ושקופה לגבי השיטות והפרוטוקולים הבטיחותיים שלה. בנוסף, הקפד לשאול על כל סיכונים פוטנציאליים הקשורים לתהליך ההשמדה, ולנקוט בצעדים כדי להגן על עצמך, על משפחתך וחיות המחמד שלך מפני חשיפה.

לסיכום, הדברת נמלים היא צעד הכרחי וחשוב בשמירה על סביבת מגורים נקייה ובריאה. על ידי הבנת הביולוגיה וההתנהגות של נמלים, ושימוש בשיטות היעילות והמתאימות ביותר להדברה, תוכל להיפטר מהבית או הגינה שלך בהצלחה מהמזיקים המתמשכים הללו.

מעוניינים בפרטים נוספים וייעוץ מקצועי מחברת איילון הדברות מזיקים מכל הסוגים?
חייגו עכשיו > 050-969-3677 או השאירו פרטים בטופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת.

+ 0
לקוחות מרוצים
+ 0
שנות ותק
שירות מקצועי לכל סוגי ההדברות 100%
מאות לקוחות מרוצים 100%
מחירים הוגנים לצרכן 100%
מומחים להדברה ירוקה 100%
אחריות בסיום ההדברה 100%
הדברת מזיקים
סוגי הדברה
שירותי הדברה

התקשרו עכשיו לתיאום מהיר, הגעה חצי שעה לאזור המרכז !!!
חייגו 050-969-3677 או השאירו פרטים בטופס וניצור עמכם קשר בהקדם:

מידע שעשוי לעניין אותך
לכל המאמרים
אזורי שירות
לכל האזורים
היתרונות שלנו

יחס אישי ואדיב

עמידה בזמנים

מחיר הוגן

מקצועיות ואמינות

ותק וניסיון רב שנים

השלבים בדרך לפיתרון

1

הגעה בשעה שנקבעה

2

זיהוי מהיר ומקצועי

3

הדברה ירוקה ויסודית

4

אחריות בסיום כל הדברה

מה מיחד אותנו?

שירות מעולה!

שביעות רצון לקוחותינו הינה המדד שלנו להצלחנו ואנו מחויבים ליחס אישי ושירות ברמה גבוהה ביותר.

טכנולוגיה מתקדמת

אנו בעלי האמצעים, המכשור והכלים המתקדמים והמדויקים בעולם.

מקצועיות והבנה של צרכי הלקוח

מנהלי החברה ועובדיה הינם בעלי ידע וניסיון רב, אשר עברו הכשרה מקצועית ומגיעים מעולם ההדברה. אנו מבינים את צרכי הקבלן ואת אחריות מנהלי העבודה.

אחריות, יושרה ואמינות

יושרה והגינות הינם ערך עליון עבורנו ואנו עובדים עם לקוחותינו בשקיפות מלאה. אנו נותנים אחריות מלאה לעבודה שבוצעה על ידנו, בהתאם לסוג העבודה.

זמינות

אנו זמינים 24 שעות ביממה ומתחייבים להגיע לטפל בבעיה רגילה בתוך 24 שעות ובאופן מיידי במקרים דחופים.

פריסה ארצית

החברה מונה מספר צוותים וניידות שירות, כך שאנו מספקים שירות מהיר לכל רחבי הארץ.

ממליצים עלינו

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים ולחפש מדביר מוסמך זמין באזור מגורכם?
השאירו פרטים בטופס עכשיו ונציג מטעם החברה ייצור עמכם קשר בהקדם האפשרי למתן ייעוץ מקצועי, הכוונה והצעה משתלמת שלא תוכלו לסרב לה.

דילוג לתוכן