הדברה בירושלים – נמלים בקיץ

 כאשר חושבים על הדברה בירושלים בקיץ הדבר הראשון שעולה לראש זה נמלים בכל מקום! אין דבר מעצבן יותר מלקום בבוקר, לגשת לקופסת הדגנים ולגלות שהקופסה שורצת נמלים. במקום להנות מהטעם המתוק של הדגן עליכם לזרוק את כל הקופסה ולהישאר בידיים ריקות.

א.י.א הדברות מתמחה בהדברה בירושלים בכל הקשור לנמלים. עם ניסיון רב של 30 שנה א.י.א הדברות יודעים בדיוק איך לחסל את הבעיה.

כדי להדביר את הנמלים יש למצוא את הקן שלהם. בדרך כלל, אם גרים בקומת קרקע הבעיה תהיה גדולה יותר, אך כדאי להכיר בעובדה שנמלים יגיעו לכל מקום – גם לקומה ה-120!

בזכות הניסיון והידע הרב של א.י.א הדברות אפשר לטפל בבעיה תוך יום-יומיים ולקוות שהחרקים המעצבנים לא יחזרו שוב.

אבל כדי לנצח את האויב צריך לכבד אותו ואין ספק שאי אפשר שלא להעריך ולכבד את הנמלה, שמסוגלת לסחוב פי 6 אם לא 7 ממשקל גופה כדי להביא אוכל הביתה. בנוסף לכוח האינדיבודואלי, כוחם האמיתי של הנמלים בא בקבוצות – אין יצור חי שמשתף פעולה אחד עם השני כמו הנמלים. הם מעבירים פירור אחד לשני ויוצרים מסלול שיכול לכלול מאה אלף נמלים, קן אחד וקופסת דגנים אחת בקומה ה-20. אין מקום שאליו הנמלים לא יכולים להגיע אליו.

אבל גם את החזקים ביותר אפשר להדביר ובדיוק שם כך קיימת הדברה בירושלים שתשאיר את הנמלים על הקרקע ואת הדגנים שלכם מוגנים – א.י.א הדברה.