הדברה במרכז

הדברה במרכז

הדברה בתל אביב, הדברה במרכז

הדברה בתל אביב, הדברה במרכז

א.י.א מספקים שירותי הדברה במרכז  לכל סוגי המזיקים.

אנו בא.י.א הדברות מאמינים בהדברה מתוך חשיבה ירוקה. הדברה שכזו מטרתה לפתור את בעיית המזיקים על ידי שימוש בגורמי הסביבה ובביולוגיה של המזיק כנגדו, לפני פניה לרעלים.

בראש ובראשונה, חשיבה ירוקה מתבטאת בשמירה על בטיחות בני הבית, בטיחות המדבירים, ושמירה על הסביבה כך שתהיה נקייה יותר מרעלים.

בחשיבה ירוקה אנו מנסים למנוע את בעיית המזיקים על ידי שיפור פני השטח והסביבה בצורה שלא תאפשר למזיקים לגדול ולשגשג, או על ידי הבנת הביולוגיה של המזיק ושימוש בידע זה על מנת למנוע את התפתחותו.

לדוגמא- על מנת למנוע בעיית נמלים ותיקנים כדאי לטפל בסניטריה הפנימית של הבית. הימנעו מהשארת שיירי מזון או מזון חשוף, נקו את הרצפה והארונות, ושטפו את הבית. בצורה כזו אתם מונעים התרבות נמלים ותיקנים. גם הסניטריה החיצונית חשובה – יש לוודא שהשטח סביב לבית נקי ומסודר, ושבורות הביוב תקינים ולא שבורים.

כמו כן, הדברת פשפש המיטה גם היא יכולה להיפתר על ידי הביולוגיה של המזיק. פשפשי מיטה מתים בטמפרטורה של 44-45 מעלות, ולכן עבודה בחום בחלקים הנגועים בבית תסייע להיפטר מהמזיק.

כשאנו מגיעים לבית הלקוח אנו מציעים לו סדרה של טיפים שיכולים לסייע לו במניעה של מזיקים ובטיפול בהם, לאחר הטיפול. טיפים אלו יכולים לסייע לו בעתיד ולמנוע הישנות של הבעיה. אנו בוחנים את בית הלקוח וסביבתו וממליצים לו על הדברים שיסייעו במקרה שלו.

הדברה בתל אביב

ישנה צפיפות גדולה בתל אביב, כך שגם המזיקים מגיעים בהתאם. תצטרכו הדברה במרכז ברגע שתסבלו מכמה מטרידים: נמלים, טרמיטים, פרעושים, קרציות, דבורים, צרעות ועוד.

איך למנוע מהמזיקים להגיע לביתכם?

ישנם גורמים רבים היכולים למנוע בעיית מזיקים. לדוגמא, פינוי פסולת, גזם, עקירות קוצים וכו’. כמו כן יש לדאוג לייבוש מקורות מים סביב הבית, אפילו טפטוף של צינור מזגן, ולכן יש  לדאוג שניקוז מקורות המים יתבצע בצורה טובה לתוך מקום סגור, או אדנית על מנת להמנע משלוליות. כמו כן- במידה ויש פתחים מסביב לבית או במבנה, צריך לאתר אותם ולסתום אותם על מנת למנוע מעבר מזיקים. גם התקנת רשתות ובדיקת תקינות הרשתות מסייעת במקרים כאלו ומפחיתה את חדירת המזיקים אל הבית.

נסו לעשות כל מה שביכולתם על מנת לשמור על ניקיון קפדני שמתבטא בכמה דברים: לאטום מאכלים ומשקאות, ניקיון שמתבצע עם סמרטוט לח וריחני ועוד. אל תתנו לפחים להתמלא בצורה קיצונית שיראו כמו ערמה או להשאיר חפצים עם חלודה.

בנוסף לשיפור גורמי הסביבה, אנו משתמשים בחשיבה ירוקה על מנת להילחם במזיקים על ידי שימוש בביולוגיה שלהם כנגדם. יש משתנים רבים שיכולים להשפיע על התרבות מזיקים/היפטרות ממזיקים. טמפרטורת הגוף של המזיק, האוכל והמים שהוא צורך, דרכי התפוצה העיקריות שלו והידע על הדרך שבה המזיק עובר ממקום למקום. צריך לזכור שהמזיק נמצא אצלנו בבית מסיבה מסוימת. אם בעקבות פעולות שנעשו על ידינו, ואם בעקבות פעולות שנעשו על ידי אחרים (כמו חיות שהכנסנו הביתה, רהיטים ממקור לא ידוע, וכו’). על ידי הבנה של המזיק, אורח חייו, התנהגותו ואופן תפוצתו, ניתן לטפל בבעיות במקרים רבים ללא הדברה כימית.

החשיבה הירוקה שלנו מתבטאת גם בתהליך מול הלקוח. בראש ובראשונה חשוב לנו להסביר ולשתף את הלקוח בתהליך, מתוך מחשבה כי בצורה כזו הוא ידע להימנע מהבעיות בעתיד. חשוב לנו להסביר ללקוח מהן הסכנות הכרוכות בהדברה.

אם גם אתם זקוקים להדברה במרכז או לייעוץ, פנו אלינו ונשמח לעזור לכם.

אנו מספקים שירותי הדברה במרכז לכל סביבת תל אביב, ראשון לציון, רחובות, גדרה וכו’.

אם אתם מעוניינים בהדברה בתל אביב ובמרכז פנו אלינו בטלפון 02-994-5229 או בטלפון 053-2446687 ונשמח לעזור בכל פנייה.