הדברה ירוקה באזור ירושלים

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה היא סוג הדברה שלא מהווה סכנת הרעלה לאדם, לחיה ולסביבה. סוגי הדברה אחרים פוגעים בסביבה ואף עלולים לסכן את בריאותם וחייהם של בני אדם וחיות. בהדברה לא ירוקה עלולות להישאר שאריות של חומרים כימיים על הרצפה שקשה לשטוף וכשתחזרו הביתה, הכלב, חלילה וחס, עלול ללקק את האזור והתוצאות הרסניות.

בדיוק מסיבות אלה חובה להזמין מדביר בעל רישיון הדברה בתוקף ולדרוש ממנו להציג את הרישיון שלו.

מה מדבירים?

טרמיטים שאוכלים לנו את העץ, מקקים שמפחידים את הנשים, נמלים מעצבנות שפולשות לכל מקום, דבורים מסוכנים שעלולים לנעוץ עוקץ בילדים, פרעושים שלא נותנים לנו מנוח בלילות, מכרסמים שלא הותירו לנו אפילו עגבניה אחת, עכבישים מפחידים, נחשים ארסיים ומסוכנים ועוד.

ובזכות הדברה ירוקה וידידותית לסביבה, משפחות שאליהם פלשו מזיקים יכולים לשוב לבתיהם כמה ימים אחרי ההדברה בשקט ובבטחון. אם א.י.א הדברה היו אצלכם, תוכלו לחזור בלי דאגות ואפילו לא לדאוג אם הכלב מתחיל ללקק את הקירות.

עדיין לא בטוחים? א.י.א הדברות ישמחו להעביר לכם את רשימת הלקוחות המרוצים שימליצו לכם בחום על השירות האדיב, האחראי והמקצועי שלא תראו באף מקום אחר.

על א.י.א הדברות

א.י.א הדברות היא חברת הדברה בירושלים עם 30 שנות ניסיון הפועלת באזור ירושלים ומחוץ לה – מגוש עציון, מעלה אדומים עד לים המלח. משרדי החברה ממוקמים בקיבוץ אלמוג שליד ים המלח. החברה משתמשת אך ורק בהדברה ירוקה הידידותית לאדם , לבעלי החיים ולסביבה.