הדברת זבובים ויתושים

10049272_s

זבובים

ישנם מספר סוגי זבובים: זבובי בשר, זבובי תסיסה, זבובי פירות, זבובי בקר וכו’, כאשר זבוב הבית הינו המצוי מביניהם. זבובים מתרבים על חומר אורגני כגון צואה, אשפה, חומרים רקובים וכדומה. הסכנה המיידית לאדם נובעת מהמחלות אשר הזבוב מעביר בצורה מכנית. כאשר התרבות הזבוב מגיעה לממדים גדולים- מהווה הזבוב מטרד לאדם, למזונו, ולחיות.

ישנם כמה דרכים להדברת זבובים:
א. על ידי מלכודות
ב. על ידי ייבוש מקורות גדילה והתרבות
ג. על ידי ריסוסים

א.י.א מדבירה בשיטת הדברה ירוקה, על כן אנו ממליצים להשתמש במלכודות זבובים של חברת “צ.ר.צ.ר”. ישנם שני סוגי מלכודות- ציבוריות ולחצרות בתים פרטיים. כמו כן אנו ממליצים על התקנת רשתות בבית, וסילוק חומרים אשר עשויים לשמש למזון לזבובים.

יתושים

ישנם בארץ שלושה סוגי יתושים עיקריים: יתוש הקולקס, יתוש האדס, ויתוש האנפולס. יתושי הקולקס הינם השכיחים ביותר, ותוקפים בעיקר בשעות הלילה, כאשר רק הנקבה מוצצת דם על מנת להפרות את ביציה על ידי חלבון הדם. יתוש הקולקס עלול להעביר מחלה הנקראת קדחת הנילוס המערבי.
יתושי האדס הינם היתושים היחידים אותם ניתן למצוא במשך שעות היום. סוג אחד של יתושי ההאדס נקרא “יתוש הנמר האסייתי”, ועלול להעביר קדחות למיניהם לבני אדם (לדוגמא, קדחת הדנגי). משרד הבריאות עורך בדיקות ניטור תקופתיות למציאת יתושים אלו בעיקר במצבורי צמיגים ישנים, מקורות מים קטנים עומדים וכדומה.
יתושי האנפולס אינם שכיחים בארץ.  יתושים אלו עלולים להעביר את מחלת המלריה לבני אדם, ועל כן משרד הבריאות עורך ניטורים במהלך כל השנה בכל הארץ על מנת למצוא אותם.

 א.י.א מדבירה בשיטת הדברה ירוקה על ידי ייבוש מקורות מים, באמצעות חרקנים, והדברת מקורות דגירה על ידי חומרי הדברה מאושרים אשר אינם פוגעים בסביבה.

א.י.א הדברות מספקים הדברה ירוקה ובטוחה תוך מתן שירות מהיר ואמין עם אחריות לתוצאה! התקשרו עכשיו:

אנו מבצעים הדברה בירושלים והדברה במרכז

משרד: 02-994-5229

נייד : 053-2446687

או צור קשר באמצעות טופס יצירת קשר

בחזרה לעמוד ראשי