מדביר בירושלים שאפשר לסמוך עליו

אבי כהן מא.י.א הדברות הוא מדביר בירושלים והסביבה שדוגל בהדברה ירוקה. הוא מדביר שיעשה הכל כדי לא להשתמש בכימיקלים וריסוס שמזיק לסביבה, לאדם ולבעלי החיים. כאשר מזמינים את א.י.א הדברה יודעים שאחרי העבודה שלו אפשר לחזור הביתה בלב שלם ובבטחון מלא.

מעבר לשיטות ההדברה הירוקה הידידותית לסביבה, לאדם ולחיות, א.י.א הדברות צבר מוניטין בתור מדביר בירושלים שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות. א.י.א הדברות עובד בירושלים, מעלה אדומים, בית שמש וישובי ים המלח והינו מאד מוכר באזור.

לקוחות רבים סומכים עליו כל כך שהם משאירים לו את הבית בלי לחשוב פעמיים. אבי הוא אחד האנשים הנחמדים ביותר שתפגשו והשירות שתקבלו ממנו הינו אישי ואחד האדיבים אי פעם.

הדברה זה תחום לא קל, שכן צריך לדעת להתמודד עם מגוון רחב של מזיקים החל מיונים עד לעכברים וא.י.א הדברות יודע היטב איך לטפל בכל אחד מהם בצורה המקצועית והאחראית ביותר שיכולה להיות.

אבל הערך מוסף שתקבלו בא.י.א הדברות הוא יקר מפז. במידה וההדברה נעשתה ושבוע לאחר מכן אחד המזיקים חזר, א.י.א הדברות יחזרו אליכם ויסיימו את העבודה בלי לגבות מחיר נוסף.

אבל מעבר לפן המקצועי, יותר מכל, אתם תמצאו באבי חבר יקר שאפשר להתקשר אליו באמצע היום ולהתייעץ לגבי הנחש שנכנס אליכם לחצר – האם לפחד ממנו או שמא הוא כבר יילך בעצמו? לא רק שאבי ירגיע אתכם הוא גם יסביר לכם שהנחש פוחד מכם יותר משאתם פוחדים ממנו וכך לא תפגעו בנחש והוא לא יפגע בכם.

אז אם אתם מחפשים מדביר בירושלים אמין, מקצועי, חברותי, כזה שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, אל תחפשו רחוק – כי כאשר א.י.א הדברות בשטח, כל המזיקים במתח! התקשרו עוד היום בטלפון 02-994-5229 או בטלפון 053-2446687.